• ANASAYFA
  • HAKKIMDA
  • HİZMETLERİM
  • BLOGLARIM
  • GALERİ
  • İLETİŞİM
  •  

cicekyasamkocu

Emine Çiçek kimdir?

Ben Emine Çiçek. 42 yaşında, 24 yıllık mutlu bir evliliği ve 2 kız çocuğu olan şanslı bir anneyim. Sosyal çevresi geniş, dost edinmeyi seven hümanist bir kişiliğe sahibim.

15 yıl kadar süren anaokulu işletmeciliği ile çocuklar üzerinde uzmanlaşıp, insan denilen olgunun çevresiyle iletişim kurduğu ilk dönemlerden, velilere, personele ve kendi çevreme uzanan yolculuğunu yaşayarak öğrendim. Önce yakın çevremden başlamak üzere dost çemberi halesinin içine giren tüm insanların bana dertlerini kolaylıkla anlattıklarını, benim ise aktif bir dinleyici olduğumu fark ettim. Bu aktif dinleme özelliğim, edindiğim tecrübeyle birlikte harmanlanınca, farkına varmadan insanlara yaşam koçluğu yaptığım gerçeğini yüzüme vurdu.

Profesyonel olabilmek adına 3 yıl önce katıldığım eğitimlerimi de başarıyla tamamladım. Severek ve keyifle yaptığım profesyonel bir meslek haline evrilen Yaşam Koçluğu maceramın zirvesine tırmanma yolculuğumda böylece başlamış oldu.

Psikologların işine bulaşmadan yapılması gereken bu meslekte, temas ettiğim birçok danışanıma doğru kararlar aldırmakta her zaman yardımcı oldum. Her bir kişinin farkındalığını oluşturabilmek adına kendisine ayna tuttuğum, birlikte keyifli sohbetler ederken olumsuzluklara odaklanmaktan vazgeçirdiğim ve zamanı kaliteli geçirerek ortak paydalar bulduğum herkese sonsuz teşekkür ederim.

 

Yaşam Koçu Ne Yapar?

- Sizi diler
- Doğru soruları sorar
- Sana ayna olur
- Değişimde yol arkadaşın olur
- Yeni bir sen olmana sebep olur


Aldığım Eğitimler

- Yaşam koçluğu
- NLP Teknikleri
- Mindfulness (Bilinçli Farkındalık)

 

Sertifikalarım


Hizmetlerim

- Yaşam koçluğu
- Online seans
- Yüz yüze seans
- Çocuk ve ebeveyn koçluğu


İletişim

- 0532 171 28 29
- cicekyasamkocu@gmail.com
-www.instagram.com/cicekyasamkocu Instagram üzerinde ürettiğim kaliteli içerikleri kaçırmamak ve benimle iletişim kurmak için hemen @cicekyasamkocu hesabımı takip edebilirsiniz.
Teşekkürler
 

 


 

Bana Yazın
       5747       


Ücretsiz Görüşme Seansı.


 

Bir kadın değişir, bir çocuk yetişir, bir çocuk yetişir, tüm dünya değişir.
Emine Çiçek0532 171 28 29   info@cicekyasamkocu.com


Türk Web Ajans